LOGO.png
LOGO.png

press to zoom
stojak na karty lub telefon
stojak na karty lub telefon

press to zoom
LOGO.png
LOGO.png

press to zoom
1/2

DOŁĄCZ

wesprzyj naukową, popularyzatorską i filantropijną ​TOWARZYSTWA NAUKOWEGO im. I. J. PADEREWSKIEGO w POZNANIU

 

KRS 0000445614

 

 

CONNECT
WITH US:
 
"Szansa dla chorych z zanikiem mięśni" - charytatywny bieg niepełnosprawnego sportowca dla chorych z dystrofią mięśniową.
TERMIN: 26 marca
MIEJSCE: 10.PKO PÓŁMARATON POZNAŃ
  • b-facebook
  • Twitter Round
  • b-googleplus
  • b-tumblr
  • b-flickr
  • b-rss
  • b-vimeo
  • b-youtube

"Szansa dla chorych z zanikiem mięśni" - to charytatywny bieg dla chorych z dystrofią mięśniową. Już 26 marca w poznańskim Półmaratonie pobiegnie niepełnosprawny sportowiec A. Ludzkowski Idea zyskała gorące poparcie organizatorów 10. PKO Półmaratonu. Uzyskane środki pozwolą zainteresować środowiska naukowe potrzebą prowadzenia badań nad lekiem na kolejne odmiany dystrofii mięśniowych i także na badania w Polsce.

Jak można pomóc?
- Wpłatą dowolnej kwoty na konto bankowe naszego stowarzyszenia z dopiskiem "Szansa dla chorych z zanikiem mięśni"
Towarzystwo Naukowe im. I. J. Paderewskiego
Ul. Dolna 58
61-680 Poznań
KRS 0000445614
NIP: 9721242241
Raiffeisen Polbank
nr konta: 98175000120000000030328396
Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane przez TN Paderewski na kampanię informacyjną, organizację punktów konsultacyjnych z udziałem terapeutów oraz na rehabilitację dorosłych chorych.

NIE PRZEGAP
KONFERENCJA LIFE

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu gościł w dniach 10 - 11 marca 2015 roku polskich i niemieckich naukowców, uczestników projektu Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej Druga wojna światowa w obrazach kultury w Polsce i Niemczech - 70 lat później (1945-2015). Wzięli oni udział w konferencji naukowej poświęconej tej tematyce oraz zamkniętej sesji warsztatowej.​ Na zaproszenie organizatorów na konferencji gościli w roli ekspertów także specjaliści w dziedzinie filmu, literatury i pamięci o II wojnie światowej: Dr hab. K. Kuczyńska-Koschany,  Prof. dr hab. R. Dziergwa, Prof. dr hab. P.T. Kwiatkowski, Prof. dr hab. H. Orłowski oraz Prof. zw. dr hab. K. Trybuś. 

WOLONTARIAT

Zachęcamy do włączenia się w nasze działania. Szczegóły o aktualnych projektach w zakładce PROJEKTY. 

KUP KOSZULKĘ TNP

dr Amelia

Korzeniewska

Ignacy Jan Paderewski 

nasz patron 

Zespół TNP tworzą zaangażowani, kompetentni, kreatywni ludzie, którzy chcą zmienić i zmieniają rzeczywistość wokół siebie na lepsze! Jesteśmy grupą naukowców i przedstawicieli wolnych zawodów z Poznania, Warszawy i Wrocławia, którzy chcą służyć wiedzą i pomagać innym.​ Posiadamy doświadczenie i pasję do działania na rzecz wspólnego dobra.

fundraising

 

Fundraising jest strategią pozyskiwania środków finasowych na działania społeczne przez TNP. Przykładamy dużą wagę do tego, aby pieniądze naszych darczyńców zostały wykorzystane w sposób właściwy i zgodny z przeznaczeniem. Mamy świadomość, że uwzględnianie interesów społecznych i opinii różnych grup interesariuszy stanowi dziś priorytet dla wielu organizacji; jest ważną częścią budowania wizerunku firm, czy

instytucji i często przesądza o powodzeniu podejmowanych przedsięwzięć, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Dzięki 

wsparciu działań TNP pozyskasz społeczne zaufanie i dotrzesz do grup odbiorców, na których Ci zależy. Pozyskasz oddanych klientów, zainwestujesz w relacje z partnerami, zmobilizujesz do działania Twoich pracowników. Pamiętaj, nasze działania służą też Twoim najbliższym, społeczności lokalnej, w której mieszkasz i pracujesz. 

Wspieraj nas ! Będziesz efektywny, społecznie odpowiedzialny, innowacyjny, a ta inwestycja zwróci się z nawiązką. Postaw na jakość!

TEL

prace młodych artystów i konstruktorów 

Julek lat 12

 

Program TNP "Każdy jest inny" ma na celu rozwój talentów artystycznych i konstruktorskich dzieci i młodzieży szkolnej oraz uwrażliwienie ich na potrzeby innych. W ramach programu ogłaszony został konkurs na prace plastyczne i konstruktorskie, wykonane dowolną techniką, poświęcone tematyce intergracji osobami 

niepełnosprawnymi oraz cudzoziemcami. Prace miały prezentować ten temat oczami

dziecka, ukazywać pozytywne przykłady

działań na rzecz intergracji społecznej w szkole, w rodzinie, wśród rówieśników.  Dzięki programowi dzieci i młodzież będą mogły odkryć więzi i wartości łączące je z rówieśnikami o odmiennej kulturze i sposobie życia.

UWAGA! Konkurs rozstrzygniety! 

Najlepsze prace publikujemy!

Na zdjęciu prezentujemy wielofunkcyjny 

pojazd trójkołowy, autorstwa Julka lat 12.​

Konkurs